| danutz_8631 a întrebat:

Voi ati manca ce mananca concurentii la "Pariu cu Frica"? Eu nu.

Răspuns Câştigător
| DiannaDi a răspuns:

Evident ca nu:O dar iti mai zic. o chestie...sunt cam regizatehee hee Nu mananca atat cat vezi la tvhappy

5 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Poate.as manca, acum depinde de cati bani mi se ofera, insa nu sunt sigura ca voi rezista...big grinbafta

| waXonwaXoff a răspuns:

Nici eu, dar ta zice ca ar avea curaj sa manance orice.pentru atatia bani!
Poate as manca un vierme, da daca as castiga as manca numai ce imi pofteste inima!

| waXonwaXoff a răspuns:

Nici eu, dar tata zice ca ar avea curaj sa manance orice.pentru atatia bani!
Poate as manca un vierme, da daca as castiga as manca numai ce imi pofteste inima!

| Alex_7297 a răspuns:

Salut!
Depinde câţi bani mi-ar da...
Baftă!

| danutz_8631 explică:

Eu vomit si daca mananc grasime. Dara-n minte sa manci rame laughing