| RAY a întrebat:

Voi ati vrea sa vizitati o data la o luna cate un oras din Romania?

8 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

As vrea, bineinteles. Cine n-ar dori sa vada alte locuri? Insa doar vizitez, iar apoi ma intorc acasa.

| papuciirupti a răspuns:

Normal. calatoria inseamna cunoastere si plus ca nu ai nimic de pierdut, doar banii laughing
iti dai seama ca este foarte bine, te ajuta sa te dezvolti ca om, iti schimba ideile, ganduriele cu privire la viata, principii.
te ajuta mult, cunosti lume, locuri, civilizatii, traditii, arhitecturi si multe altele.
+incerca sa faci asta daca ai posibilitatea ca asa poate iti gasesti si tu marea dragoste- nu se stie niciodata de unde sare iepurele

| gemeni6226 a răspuns:

Ar fi foarte frumos din pacate pentru asta trebuie mult timp si multi bani ori eu nu am nici unul nici altul.La pensie o sa am timp dar bani destui nici atunci.

| Drimmero a răspuns:

Normal, as vizita fiecare oras din tara, chiar am planuit sa fac asta, sper sa pot avea posibilitatea!

Răspuns utilizator avertizat
| R0R0 a răspuns:

Da. Suna bine

| RainmakerX a răspuns:

Este o intrebare capcana? Cred ca orice om ar vrea asta, nu?

Eu de exemplu nu am fost prin partea de V a tarii.

| OnuOnulică a răspuns:

Da.