| Florentina9210 a întrebat:

Voi aveti obiceiul sa mancati noaptea?

33 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cand mi-e foame, nu mai conteaza in ciclu al zilei ne aflam, bag in mine pana nu-mi mai cere stomacul de mancare!

| RAY a răspuns:

Cateodata da, cand manc dulciuri se mai intampla

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Tu ala mancacios!

| Florentina9210 explică (pentru RAY):

Ca mine. Dulciurile sunt la putere.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

La cat mananc nu ma fac batoza, am arderi rapide, asta ma bucura. Daca se punea mancarea, ala eram acumrolling on the floor)).

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Dar ai burtica, haha!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu am, doar am glumit. Corpul meu e definitie musculara, cum mi-as fi putut permite colaci pe corp?

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Din pacate si grasimile se acumuleaza, visul nostru sa mancam si sa slabim

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Desigur. De obicei ma culc tarziu. Si nu pot sa dorm cu burta goala happy

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Si corpul meu este 90-60-90. Arata-mi o poza cu tine, sa ma conving.

| Florentina9210 explică (pentru RAY):

Eu vreau sa ma mai ingras. sad

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

De ce ma iei in serios? Era doar o mica ''ironie'' la faptul zis de tine, ca am ''burta''. Foarte bine daca ai 90-60-90, sala face ''minuni''!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Mai am ceva pana a ajunge la aceasta masura. Dar oricum, imi place ceea ce am reusit sa castig in ultima perioada. Sunt multumita de corpul meu!

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Exact! Asa si la mine.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

E... Stiam eubatting eyelashes

| syd a răspuns:

Nu mananc niciodata in toiu noptii, dar cina o iau de obicei pe la 11-12 si mananc destul de consistent

| Florentina9210 explică (pentru syd):

Asa tarziu, iei cina?

| syd a răspuns (pentru Florentina9210):

Da, pentru ca iau pranzul pe la 5-6 de cele mai multe ori

| mgtow a răspuns:

Inainte de somn

NOname
| NOname a răspuns:

Nu.

| AccountDeleted a răspuns:

Doar mere verzi mananc dupa 20:00, care nu ma afecteaza cu nimic. N-am probleme cu fermentarea. Pot manca linistit happy

| OldSoul a răspuns:

Da, uneori, cand ma "loveste" foamea.

| J0B0MAT a răspuns:

Da, uneori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu chiar.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu prea ocazional mai mananc pe la ora 8 si ceva.

| MistretulPufos a răspuns:

Da, mananc portocale laughing

| Alyra a răspuns:

Nu...pentru că mănânc doar din plictiseală de obicei, iar noapte e destul de interesantă.

| Florentina9210 explică (pentru MistretulPufos):

Ca mine. laughing

| SorinelF86 a răspuns:

Mananc cu maxim o ora inainte de somn pentru ca nu pot sa dorm daca mi-e foame sad

| Florentina9210 explică (pentru SorinelF86):

De obicei, este normal sa mananci cu doua ore, inainte sa te culci. Ca sa aiba timp stomacul sa digere alimentele.