| buburuzAndreea a întrebat:

Voi cand aveti chef de raspuns la intrebari cum faceti? Dati la Intrebari Recente sau intrati direct la categoria care va place cel mai mult?

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Prima data ma uit pe prima pagina, apoi pe la adolescenti. apoi vad eu :d

| Flav a răspuns:

Dau la populare. Poate gasesc ceva ce ma poate stimula, unde vad ca lumea a dezbatut mult un subiect. Nu am treaba cu categoriile, niciodata nu dau pe ele, decat foarte rar. Dupa populare, ma uit pe 1 pagina sa vad daca intrebarea pusa de cineva necesita ajutorul sau cunostintele melehappy

mariana
| mariana a răspuns:

Cred ca te-ai referit la timp pentru a raspunde la intrebarile puse pe acest site si nu la chef, pentru ca despre chef se poate discuta. Este bine sa dai raspuns la intrebarile pentru care te simti pregatit si atunci cand prin raspunsul dat, poti fi de ajutor.
Poti sa raspunzi la intrebarile recente sau sa mergi direct pe tematica, pentru ca unii dintre noi sunt mai bine pregatiti in anumite domenii sau pot impartasi din experienta de viata pe care o au si celor care au nelamuriri si in acest caz poti fi de folos si acest lucru este cel care primeaza.
Creaza-ti proriul tau stil de a naviga pe acest site, cu conditia ca, prin raspunsurile pe care le dai sa nu jignesti pe nimeni si sa-ti aduci si tu un aport in folosul utilizatorilor acestui site.

| Elly4all a răspuns:

Pai cum intru pe TPU, ma uit pe prima pagina si vad daca vreo intrebare este de domeniul meu si daca stiu sa raspund la ea, apoi dau pe intrebari frecvente si chiar ff rar dau pe categorii u?

| RetroX a răspuns:

Intrebari recente! Ataaat! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| vlad24tm a răspuns:

Pai... intru la prieteni si dup aia raspund la unele intrebari siiiiiiiiii la fel ca la tinebig grin

| D-Anna a răspuns:

De obicei la rubrica care-mi placelove struck dar daca stiu sa ras la 1 intrebare si pot sa ajut o facsmug >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu este după chef ci după cunoașterea răspunsurilor la întrebări.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intru pe prima pagina, foarte rar caut o anumita categorie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu imi place intrebarea nu raspund la ea. Nu pot sa raspund la intrebari care nu isi merita raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de obicei intru la dragoste si sex, apoi pe la adolescenti, familie si relatii, beauty and fashion, stiinta si filozofie, conversatii, sanatate, hobbies and pets, shopping...la restul nu prea ma pricephee hee am intrat la auto and moto si am iesit urgent, era scris in alta limba pentru mine laughing intru nu neaparat pentru raspunsuri, mai avem si cate ceva de invatat.De exemplu poate vroiam sa pun o intrebare si a pus-o cineva inaintea mea si citesc raspunsurile...cam asa merge.Mai ales ca mie nu prea imi merge sa pun intrebari, reusesc foarte greu, stiu regulile, nu pun mai mult de 2, 3 o data la cateva zile, dar, nu stiu ce se intampla straight face