| Delia8995 a întrebat:

Voi câte haine aveți? Eu am 243.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

| 1onur a răspuns:

De muncă echipamentul, și de oraș decent plimbat, și hainele de Biserică cele mai importante! întâlnirea mea cu Dumnezeul este unică! Și la fiecare întâlnire cu Dumnezeul este inexplicabilă de deosebită ia pe parte stângă este un hol mare și frumos în care este Maica Domnului enorm enorm de frumoasă, nu mi-a întors niciodată nicio rugăminte și mereu îmi ascultă rugămintea dacă am săi spun cu toată inima și sufletul meu orice!

Dar bine înțeles că nu vine niciodată pe nemeritate! Nici de la Dumnezeu nici da la Maica Domnului vine doar și doar dacă merită cu Adevărat și se vede în inima și sufletul mintea acelui om ce zace cu Adevărat! el/ea!