| superdemi a întrebat:

Voi,CE ati alege dintre Faima, bani si dragoste? funda.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
dragoste..de ce? pentru ca daca iubesti si esti iubita, poti munci cu drag si poti aduna banuti si asa iti vei capata si faima.
O zi frumoasa sa aihappy

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt de aceiasi parere cu,, caramela,,

| mihaelaa18 a răspuns:

As alege dragostea, pentru ca, chiar daca poti avea totul in viata si nu ai parte de iubire, totul va fi egal cu ohappy, Cu dragostea reusim sa cladim oricewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faima pozitivă.
Aș simți mai ușor lipsa banilor, iar dragostea vine automat, imposibil să nu remarc pe cineva de treabă.

| MiculFaraon a răspuns:

Fi atenta : Daca ai bani, ai noroc si de dragoste deoarece asa este in ziua de azi si de faima happy.

| Luminou a răspuns:

Faima.Daca ai faima, primesti automat bani si dragoste XP

| CaptainPanda a răspuns:

Faima pentru ca, asa cum a spus si Luminou, daca ai faima, de exemplu daca esti un cantaret doata lumea te iubeste si din concerte ai bani

| mariutza21 a răspuns:

Dragostea, poti sa ai bani sau faima, dar fara dragoste, viata e lipsita de sens si rost! happy