| Adyspeed a întrebat:

Voi ce ati castigat de la diverse articole de cand va stiti? eu de la coca cola chiar azi am luat o sticla retro, si cand eram pustan am castigat de la pokemon o jucarie si inca de la ceva o arena

Răspuns Câştigător
| katrina21darrell a răspuns:

Pai eu am castigat 3 sticle retrobig grin de la coca cola.Am castigat la alta promotie coca cola ceva jucarie.big grin
si nu mai imi amintescblushing.

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Draga eu niciodata nu am castigat pentru ca nu am jucat

| AnneMarri a răspuns:

Apăi acum sunt geloasă pe tine că eu nu am câştigat nimic de când mă ştiu. sad Am tot concurat dar degeaba... nici măcar numele menţionat, ceva, NIMIC pe lume!