| Dozaderas112 a întrebat:

Voi ce ati face daca lumea s-ar sfarsi?

Răspuns Câştigător
| Cîrpă a răspuns:

M-as baga la somn.

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

M-aş sfârşi odată cu ea.

| mona a răspuns:

As accepta realitatea, nu te poti lupta cu morile de vant...

| Mădă0611 a răspuns:

M-ar apuca disperarea ca nu as sti care melodie s-o ascult, sa fie ultima, prea multe imi plac prea mult. thinking

| zurick a răspuns:

Aș renunța la orgoliul meu și m-aș duce să-mi cer iertare față de mama.

| Dariusuu a răspuns:

M-aş împăca cu gândul că călătoria se opreşte aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex

| CannbalCorpse a răspuns:

Nu poti face nimic, doar sa mori cu sufletul impacat.Acum cateva zile am vazut in raspunsul unui utilizator Cioran "Pe mine nu ma intereseaza importanta vietii, ci experienta vietii"iar expresia asta mi-a dat ceva de gandit.

| HellGirl666 a răspuns:

✰ Aș sta pe TPU.

| lexybelle a răspuns:

As trai mai departe.