| albinuta_2886 a întrebat:

Voi ce ati facut aseara?

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am incercat sa fac niste clatite. Din 10 incercari numai 3 au respectat legea gravitatiei si s-au intors in tigaiewinking

| Malvina24 a răspuns:

Am stat si am raspuns intrebarilor pe TPU! tu?

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Am stat pe TPU... putin pe mess si apoi la somnic big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Am raspuns la intrebari pe TPU, a picat netul in jurul ori 23 si atunci am vizionat un film apoi m-am culcat.

| Barajag a răspuns:

Am fc un dus, am papat niste fructe, TPU si apoi un somn adanchee hee

| User a răspuns:

Am dormit.

| Hmmmm a răspuns:

M-am uitat la un film dpa care am stst p mess si p TPU deoarece eram f obosita avand in vedere ca vineri am fost la party si ma dureau picioarele ingrozitorcrying. tu ce ai facut ieri?

| georgiana a răspuns:

Am dormit si apoi m-am trezit de la sase, cam mult.

| Aliyaa a răspuns:

Am stat pe TPU, pe mess m am uitat un pic la tv si m am culcathappy

| Яùxsi a răspuns:

Am stat putin pe mess big grin
Bine mai mult.
Am stat putin mai multbig grin
Ok, am stat ogramada. laughing e bine?!

| deffect a răspuns:

Eu am facut sexbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Bia:X a răspuns:

Am stat pe mess, pe TPU, am ascultat muzica pana pe la ora 3 apoi m-a lovit somnulaughing si acum m-am trezit din transalaughing

| albinuta_2886 explică:

Eu am fost la un majorat.

| Cryzy a răspuns:

Pai pe la 12 si ceva m-am uitat la Scarred de pe MTV apoi am cautat un film cu Mia Kirshner pe google si am gasit, l-am luat, m-am uitat la el. Am mai raspuns la ceva intrebari pe TPU, si m-am culcat la 4. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceea ce faci si tu acum: m-am plictisit tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost la o petrecere la pijamale laughing a fost super.

tu? smug