| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce ati facut la Bacalaureat?

4 răspunsuri:
| AdyRo98 a răspuns:

Eu nu stiu exact ce au facut acolo cas cls 8 da am auzit la tv la stiri ca e dezastru

| mihair a răspuns:

In Constanta a mai mers, da totusi singura varianta de a admite este sa te apuci din timp de meditatii, sti cum este un om fara bacalaureat este un om in proportie de 75% Ratat.

Răspuns utilizator avertizat
| DaniEllaG a răspuns:

Nu inteleg de ce raspundeti, daca nu ati dat Bac-ul. Eu l-am luat cu 8, 91 si sunt din Constanta! Insa dilema mea este ca nu stiu inca la ce facultate sa dau. Ai vreun pont?