| Crisstttina a întrebat:

Voi ce aveti de gand sa faceti dupa ce terminati scoala ?
v-ati gandit sa mergeti in alta tara?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe mine ma surprinde faptul ca grecii ofera locuri de munca studentiilor romani acolo unde intra orice tip cu studii minime sau necalificat. Oricum eu ma intorc acasa pentru ca m-am saturat de strainatate si imi urmez interesul profesional in RO. Imi va fi bine sunt sigur.

| Crisstttina explică (pentru mgtow):

Eu una cand o sa fac 18 ani plec cat vad cu ochii din tara asta.

| mgtow a răspuns (pentru Crisstttina):

Sa-ti fie de bine atunci dar dupa cativa ani vei dori sa te intorci inapoi chiar daca acum zici ca nu va fi asa. Te saturi si ai dor de casa, in viata poti trai bine oriunde numai ca trebuie sa fi optimista. Daca nu esti si te gandesti la necazuri si iti merge rau.

| mihaelaa18 a răspuns:

Pai as vrea sa urmez o facultate in alt oras, in timisoara mai exacthappyoricum nu stiu sigur ce sa fac, mai am timp sa ma gandesc si sa iau o decizie care sa nu o regret mai tarziuhappy

| Damii a răspuns:

In primul rand...sa ma odihnesc
Si, daca mai trece criza asta, ajung si in alta tara