| BlueLine a întrebat:

Voi ce cadou ii luati personei iubite de sarbatori?big grin

Răspuns Câştigător
| KidduHerexD a răspuns:

Pai daca e fata ca si mine:i-asi lua un buchet de flori sau o cutie de bomboane dar unora li-se pare prea siropos, deci mai degraba iasi lua marimea unei bluze si i-asi lua una ceva sa reprezinte craciunul dar sa nu fie prea excentrica sau un inel din aur pe care sa scrie cu rosu si verde merrycrismas dar micut si dragut apoi i-asi mai lua niste cizme de iarna pentru a o apara de ger oricum pentru o fata mai modesta orice cadou conteaza numai gesstul asa ca iti doaresc succes sper ca ti-am fost de foloskiss

1 răspuns:
| chocolate27 a răspuns:

Eu de Craciun fac 2 ani cu iubitul meu asa ca trebuiesa ii fac un cadou mai special.Eu oricum sunt adepta cadourilor homemade, asa ca te sfatuiesc si pe tine sa faci asta. Poti sa iei cateva idei de aici:http://www.imaginelife.ro/idei/ Oricum, ideea e sa iti pui amprenta personala.Succes!