| xGyAx a întrebat:

Voi ce credeti despre noul serial MI PECADO? Ce credeti ca i se va intampla cu renata sau ceilalti?

Răspuns Câştigător
| AndreaTeodorovaRumenova a răspuns:

Serialul nu e urat.Si mie imi place o ador:mai ales PE Lucrecia:Stiu totul despre ea adica in rea:stii numele:?:Maite Perroni:Eu cred ca Renata va ajunge in inchisoare pentru tot ce a facutstraight face

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noul serial MI PECADO e tare frumos.Eu cred ca Renata v-a ajunge la inchisoare.Lucrecia Cordoba(Maite Perroni) a avut o viata grea.