| lilly_3005 a întrebat:

Voi ce faceti ca sa nu va plitisiti?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna :
vb me mess
ask muzicaa
ma uit la tv
etc

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu am timp de asta.
Pa, pa.

April
| April a răspuns:

Cred ca sunt binecuvantata:nu ma plictisesc nicodata.Si sunt absolut sincera si constienta cand spun asta.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu sunt pensionara, am timp destul dar nu ma plictisesc, imi rezolv treburile gospodaresti, citesc, merg la teatru sau la un film, merg in vizita la copii sau vin copii la mine, raspund la intrebari pe TPU...

| Barajag a răspuns:

Imi fac manichiura la labute si ascult muzica in acelasi timphee hee
Si mai casc ochii si pe TPUlaughing

| LuS[z] a răspuns:

Ceva interesant

| Alice_6278 a răspuns:

Askult muzzica. vorbesk cu prietenii ori iesh la o plimbare la aer liber... tu?

| mariomario a răspuns:

Ascult muzica, si ma gandesc la iubita mea mihaela, dar tu?

| Cleona a răspuns:

Ma joc pe hi5 Organized Crime, ascult muzica, cel mai mult ma uit la filme, raspund pe TPU...sau vorbesc la telefon 3-4 ore pe zi...

| ilovemusic a răspuns:

Stau pe mess, sun o prietena sa iesim, ascult muzica, ma joc online, cant, dansez, fac teste online, citesc reviste, desenez, ma uit la tv sau caut niste filme bune de vazutwinking

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

-stau pe mess
-ascult muzica
- ies cu prietenii
-merg l shopping
-vorbesc la telefon
- dansez
-ma plimb
-citesc

| Ramina a răspuns:

Stau pe mess. daca vad ca n`am cu cine sa vb. intru pe TPU sa mai ajut lumea laughing mai ies cu prietenii.mai ascult o muzica vesela laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai LYLYmai scarpinate si tu pe clitoris?

| psycho_5607 a răspuns:

TPU, bravonet, educat.ro, greenducks.wordpress.com, youtube, and so on.

| krystyana_3130 a răspuns:

Ascult muzica... laughing

| berrin a răspuns:

Hmmm desenez si compun poezii & co. in timp ce ascult muzica, intru pe TPU, mess, facebook, vorbesc la telefon laughing)

| lilly_3005 explică:

La tv nu m-am ganditlaughingrolling on the floor

| poly_4749 a răspuns:

Mananc niste cartofiori prajiti