| paramore a întrebat:

Voi ce faceti sa va umpleti timpul? dati-mi si mie idei ca eu chiar nu stiu ce sa mai inventez

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Cand vin de la scoala dorm putin, ies cu rolele, cu catelul la plimbare, o mai ajut pe mama la bucatarie facem ce imi place mie desigurlaughing, mai stau prin cartier cu fetele, baietii din apropiere, stau prin curte cu sora mea(stau la curte)., in casa dau muzica tare si dansez(poate ma crezi nebunalaughing), sau daca nu dansez probez tot felul de haine din garderoba mea si ma plimb prin casa sau camera fac parada modei, ma machiez si imi fac poze, sau tot asa ma imbrac in diferite haine si imi fac poze, ma ondulez la par, stau pe covor si vorbesc ore in sir la tel sau prin mesaje, prin oras, in club, mai iau o prietena sau mai multe pe l mine si ne distram ne batem cu pernele ma rog deale noastrehappy, sau vin eu pe la vreuna si ar mai fiiii cate nu fac eu! Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| MysticWayz a răspuns:

Se zice că trece timpul. Timpul nu trece. Timpul nu trece niciodată; noi trecem prin timp. După cum unui călător din tren i se pare că trec arborii din câmpie, aşa şi nouă ni se pare că trece timpul. În realitate nici arborii, nici timpul nu trece, noi suntem acei ce trecem. Timpul e veşnic acelaşi, asemenea lui şi în repaos etern ca şi spaţiul.
BINEE acum : poti sa vorbesti cu prietenii la tyelefon, sa vorbesti pe mess, sa te joci pe calculator, sa te uiti la televizor, iar daca esti plictisita de astea, du-te afara singura sau cu prietenii si plimba-te, bea un suc du-te pe o pajiste undeva unde sa fii fericita!

| paramore explică:

Nu cre ca esti nebuna ca si p mine ma mai apucahee hee