| RoxB a întrebat:

Voi ce hypermarketuri folositi pentru comenzi online? Personal am folosit Carrefour si Cora, dar nu sunt multumita nici de unii, nici de altii.

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu folosesc o aplicatie care se numeste Bringo si care face cumparaturi in Carrefour (la mine in zona). Sunt foarte multumita de ea, nu am absolut nimic de reprosat. Cumparaturile sunt exact ce am cerut, ajung la mine ambalate ingrijit, fara sa fie ambalate alimentele cu detergentii, etc, timpul de livrare este respectat.