| Daria a întrebat:

Voi ce mancati pe la scoala?happy

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Eu mănânc sandwich-ul de la mama de 8 anilaughing
P.S: I'm not kidding

5 răspunsuri:
| RoxyLaLa a răspuns:

Pei ca pachet de scoala imi iau un sandwich.
Dar de obicei imi cumpar de la scoalalaughing.
Acum ca a venit caldura imi iau suc inghetat sau inghetata ori pizza,bake rolls,pernute viva, suc,ciocolata,pufuleti, chipsuri, corn cu ciocolata...da nu pe toate intr-o zilaughing.
De obicei dintre astea imi cumparwinking.

| BRG a răspuns:

Forneti

| Peitho a răspuns:

Buna seara!

De-obicei imi iau de-acasa un fruct, un sandvis si nu uit niciodata de sticla cu apa desi in timpul orelor de curs ma mai duc la magazinul scolii sa-mi cumpar cate ceva.
Pa, pa happy.

| pwp a răspuns:

Sandwich cu paine alba sau neagra, cu salam sau muschi, cu branza sau cascaval si castraveti

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Când eram în primii ani de școală îmi făcea mama mea un mic pachețel cu brânză sau salam, cașcaval ori piept de pui, etc. iar mai târziu mâncam numai acasă.
Hristos a înviat!
Pa, pa.