| Divya_4333 a întrebat:

Voi ce parere aveti de Bianca Dragusanu? In special baietii ( dar si fetele ) as dori sa-mi raspunda. Pun intrebarea asta pentru ca iubitul meu o claseaza in top 3 : Cele mai frumoase femei din Romania ...sau cel putin pentru el e foarte frumoasa! Ma enerveaza la culme cand il aud vorbind de Bianca numai de bine, cand ea nu e decat o parasuta si o papusa gonflabila, plina de operatii estetice! Parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| PinkTerror a răspuns:

Haha mie unu mi se pare o panarama care dupa ce stai cu ea o saptamana( nu cred ca as rezista nici atat) mi-as lua creierasii la plimbarerolling on the floor

si parerea mea sincera e ca ar trebuie sa ii dai una peste cap si sa il intrebi cum mai e in top 3 aia si eu unde sunt?

si daca tu esti in topul ala ii dai o palma peste cap si ii zici cum mah merita aia sa fie in acelasi top cu mine?

rolling on the floor fa-l sa isi dea seama ca te deranjeaza si daca nu isi da seama e prost si daca isi da seama si nu se opreste da-l draq ce o sa faci sa stai cu unu care nu te apreciaza?

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Ce sa spun, mie imi place naturaletea, ori Bianca este o femeie tunata. Macar, daca ar fi tunat-o la nivel cognitiv. Deci, frumusetea artificiala nu as clasa-o pe niciun loc, as scoate-o complet din decor.

| clauss a răspuns:

In top 3 nu, dar in top 10 da, adevarul e ca e frumoasa si are si ceva in cap, bine ca nu ai deschis subiectul de crudu

| 6ase6ase a răspuns:

Pai e naspa... adica arata bine. dar se vede ca e trucata cu tot felul' de chesti... operatii si machiaje oh go on

| xoxo13 a răspuns:

Nu e urata dar nici prea frumoasa. O fata frumoasa, e frumoasa cu adevarat cand e naturala. Ori bianca numai naturala nu mai elaughing Daca era asa frumoasa de ce si-a pus atatea dotari? Ca sa ascunda multele defecte. E genu de fata care s-a ridicat mai mult pe baza fundului decat creierului... Iar asta nu e deloc de apreciat. Cel putin din pc meu de vedere.winking

| allllll a răspuns:

Intradevar,este frumoasa dar numai din cauza operatiilor estetice, iar eu nu agreez asa ceva.Mie sincer mi se pare o fata inteligenta si care stie sa pacaleasca barbatii.Parerea mea.

| Divya_4333 explică:

Si ca sa mai adaug ceva Bianca e frumoasa datorita operatiilor, nu ca era ea si inainte tot asa!
E frumoasa, dar cum? E toata numai plastic! Voi barbatii apreciati plasticurile? Si ce-s cu buzele alea naspa la ea?