| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre alexandra stan? funda!

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Pai este frumoasa, canta bine.ma rog vocea mai este si modificata dar melodia Mr saxobeat a avut mult succeslove struck lollipop sincera sa fiu nu prea imi placethinking dar. oricum in general am parere buna asa despre alexandra stanthinking imi place cum e machiata si cum are parul in videoclipul Mr Saxobeatlove struck

funda?:*

4 răspunsuri:
| MadnessCaffe a răspuns:

Este draguta si are si voce.Am auzit-o cantand live fara playback si chiar are voce si o admir pentru asta.Nu chiar toate melodiile ei sunt frumoase, doar unele imi plac, favorita mea fiind Mr.Saxobeat tongue

| darielle a răspuns:

Este dragutica, mai ales ca este micuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut!

Daca vrei parerea mea sincera, mi se pare o usuratica, mai ales dupa primul ei videoclip, nu imi prea place de ea, nu are deloc planuri serioase!

Bafta!

Pa, pa.

| AlleXa13 a răspuns:

Mie imi place sincer de ea e draguta si imi plac toate melodiile ei... sper sa mai faca si altele mai noi