| fallen_8891 a întrebat:

Voi ce parere aveti, va veni sfarsitul sau nu? dar ganditi-va bine la ce se intampla in lume in momentul asta si dupa sa-mi raspundeti ok? astept raspunsuri inteligente, obiective sau subiective...cum vreti voi!

5 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Sfarsitul e clar ca va veni, insa data nu o stie nimeni. Poate fi maine, poate fi peste 2 ani poate fi peste 10 ani si tot asa mai departe.

| usy313 a răspuns:

Pai, nu cred ca o sa vina, de fapt sper sa nu vina, ca am o viata de trait, dar, la ce vad ca se intampla in lume...ar fi bine sa vina, totusi eu raman la parerea ca in Romania a venit de mult. nu fizic, adica sa se distruga cladirile, drumurile, toate chestiile create de om si sa murim cu totii. In Romania psihic suntem terminati, oamenii fac multe lucruri fara sa mai gandeasca si vedeti unde am ajuns, nu avem nici un plan de viitor... dar ai intrebat de lumea asta nu de tara noastra, ei, cred ca nu va veni, totusi, se intampla lucruri rele si in celelalte tari, dar nu la fel ca la noi, deci nu ar trebui sa vina si nici nu cred ca veni happy.

| misu a răspuns:

Nu fii pesimista.traieste clipa

| Paulla a răspuns:

Bun. Toti spune-ti ca va veni blah blah... Dar de ce sa vina? Lasati-ma cu faza ca ne-am indepartat de D-zeu pentru ca eu nu sunt crestina.

| Delya_6437 a răspuns:

Sunt sigura ca va veni la un moment dat... si cauza este ca noi oamenii am devenit prea curiosi si neam indepartat de dumnezeu...asta e parerea mea tongue dar nu cred ca va veni sfarsitul lumii in 2012