| IonutPetre12 a întrebat:

Voi ce parte a medicinei ati invata? Eu probabil as alege dermatologie.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Medicina e delicata doctorii nostri vor mita sa te opereze bine, privatii nu au multi pacienti. Trebe roboti sa opereze gratuit si dati afara aia cu mita

| Alyra a răspuns:

Psihiatria, cred.

| Drimmero a răspuns:

Stomatologia, mi se extrem de smechera sa repari dantura cuiva sau sa o faci sa fie perfecta.

| GoldenZenith a răspuns:

Chirurgia cardiovasculara, febletea mea pe viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu la fel da e mult de învățat poate un asistent dermatolog ceva după ce termini o postliceală, că medic primar dermatolog cam greu nu e pentru oricine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neurochirurgia. E interesant să afli cum funcționează întregul sistem nervos.