| lumy4u a întrebat:

Voi ce veti face de Craciun? Dar de revelion?

Răspuns Câştigător
| DumiY a răspuns:

Buna!
Craciunul e sarbatoarea me preferata, tine 3 zile, afara ninge, e zapada si putem face mii de lucuri iarna.

Anul acesta voi face niste vizite scurte. Voi pleca cu prietenii la patinoar, la colindat laughing. Am invatat sa merg si eu vara asta pe rolele ca sa pot merge la patinoar laughing.
Uneori vin prieteni la mine si atunci facem multe lucruri amuzante jucam remmy, monopoly(uneori cu pedepse) si alte jocuri.Iesim pe afara si ne tragem cu sania si facem oameni de zapada.

De revelion cred ca coi sta acasa cu prieteni sau rude, nu stiu sigur, mai sunt 2 luni pana la craciun big grin

| lumy4u explică (pentru DumiY):

Din pacate nu mai ninge niciodata de Craciun..nu-mi amintesc cand a nins ultima oara de Craciun

| DumiY a răspuns (pentru lumy4u):

Adica? Tu nu esti in Romania? Sau la ce te-ai referit cand ai zic,, nu mai ninge niciodata de Craciuna''?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De craciun raman singur in casa alaturi de el: http://www.youtube.com/watch?v=cXI6K7MNWMk&feature=relmfu si revelionul il fac la tara.

| PedoBarbie a răspuns:

Eu mă gândeam să dansez, mănânc şi alte asemenea.
Tu?
Pe curând!

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Deocamdata nu stiu deoarece inca mai este o gramada de timp si din asta inca nu am planificat nimic.
O zi buna!