| andrreearoxanaa a întrebat:

Voi ce ziceti ..merge sa ma imbrac de haloween in colanti, pantofi si o bluza decupata la spate? dau funda.

Răspuns Câştigător
| AndradaElena15 a răspuns:

Da! Ar arata ff bine! Nu uita si de machiaj si eventual accesorii :*

| andrreearoxanaa explică (pentru AndradaElena15):

La ce machiaj te referi? sa imi fac o masca pe fata sau machiajul obisnuit cu care se machiaza tt fetele in fiecare zi?

| AndradaElena15 a răspuns (pentru andrreearoxanaa):

Iti poti face o masca deoarece costumul e simplu...iar cu ajutorul mastiii parerea me este ca va iesi in evidenta :*

3 răspunsuri:
| andrreearoxanaa explică:

Dar la care machiaj te referi? machiajul obisnuit la fetelor din fiecare zi sau o masca ceva?