| Locaa a întrebat:

Voi cine ati vrea sa castige duelul da Dansez Pentru Tine? Iuliana Luciu sau Catalin Botezatu? de ce ati vrea echipa respectiva sa castige?

7 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Iuliana Luciu.Pe Bote nu-l prea inghittongue

| M' a răspuns:

Iuliana Luciu si Grigore deoarece traiesc foarte greusadstau Intr-o casuta cu doua camere in care ploua, peretii mai au putin si cad, iar baia nici nu exista.
Poti salva de la duel perechea formata din Iuliana Luciu si Grigore Moldovan trimitand sms la 1276 cu textul „Iuliana"

| Iustina17 a răspuns:

Iuliana si Grigore

| andulovecrazy a răspuns:

Iuliana luciu pentru ca am auzit povestea lor si sincer catalin botezatu are bani si poate sa isi cumpere ce vrea el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

iuliana luciu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iuliana luciu

| andreeutza_8900 a răspuns:

Iuliana luciu