| Mihai2020a a întrebat:

Voi credeți ca o sa vina al 3-le-a război mondial?

Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

Nu ma mai mira nimic și nici ceva nou nu ar fi.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca vine se va intampla cu bombele nucleare, nu are rost sa iroseasca personal si resurse militare de pomana

| oglindasultanului a răspuns:

Al3lea razboi mondial a inceput cu inventarea economiei.

| 1997onur a răspuns:

Bro ma doare burta laughing)) am baxat azi așa totul a început cu shaorma cu usturoi și s-a terminat cu krax și fanta cu struguri și 2 redbul cu pepene roșu și am mai mâncat câteva dulciuri da doare și capul și mam molosit și mai am și fălcile roși și cred ca vad și lumina alba laughing)) stai era becul îmi bate în ochi -_-

| sweetglitter a răspuns:

Nu cred ca va veni. Dar nu m-ar mira deloc.