| KindKid17 a întrebat:

Voi credeti ce zice horoscopul?

17 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Nu si nici nu-mi pierd timpul sa il citesc.

| OnuOnulică a răspuns:

În principiu da. Însă nu cred chiar tot ce zice.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu chiar. Cred mai mult chiestile cu potrivire si alea din horoscop.
Stiu mullte persoane de aceeasi zodie care se comporta la fel.

| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Eu cred in zodii, in caracteristicile zodiilor mai ales intrucat mie mi se potrivesc 99%. Totusi nu cred prostiile pe care le arata la stiri si lucrurile de genul... Ai auzit vreodata sa zica la horoscop "aveti grija, ceva rau se poate intampla?"
La horoscop auzi numai de bine, ca sa se simta bine cei care cred.

| KindKid17 explică (pentru RainmakerX):

Da asa e... dar tot nu cred in horoscop, dar e ciudat ca mi se intampla lucruri cum zice acolo.

| RainmakerX a răspuns (pentru KindKid17):

Frate, mie mi-a zis de n ori ca primesc un lucru anume, ca imi fac iubita sau chestii tampite de genul. Crezi ca toti cei din zodia respectiva isi gasesc iubita intr-o singura zi, asa cum spune la horoscop?

Daca se intamplau toate lucrurile bune pe care le spune aia... atunci eram departe rolling on the floorSe intampla sa le mai nimereasca din cand in cand.

| KindKid17 explică (pentru RainmakerX):

Ai dreptate big grin

| Idkidk a răspuns:

Nu, dar unele chestii de la horoscop, mi s-au intamplat.

| PedoBarbie a răspuns:

Câteodată.

Răspuns utilizator avertizat
| BeardedSamurai a răspuns:

Eu nu cred in zodii, nu cred in asemenea lucruri deoarece, daca totul ar fi ca acolo si toata lumea ar fi ca acolo ar exista cred ca vreo 12 feluri de oameni pe pamant si tu ai face parte dintr-unul, fiecare om este diferit, are ceva in comun desigur, dar toti suntem diferiti, ca tine nu mai exista, nu a exista si nu va mai exista, suntem unici.
Sa ai o zi placuta!

| KindKid17 explică (pentru BeardedSamurai):

Eu tot nu cred in el, dar unele lucruri chiar mi s-au intamplat cum zicea acolo

| BeardedSamurai a răspuns (pentru KindKid17):

Stiu, dar mai bine nu bagi de seama acest lucru, si asa. ti se intampla lucruri banale au un sistem,

| Grigore666 a răspuns:

Tu crezi in teste psihologice?
Ambele sunt pseudostiinte.

| DavidTheTrueMMAFighter a răspuns:

Uneori, da.

Anul asta cred 100%, pentru ca am examen si pestii sunt zodia, pe langa alte cateva, care are un an foarte bun big grin

Tu?

| Alexandru20w a răspuns:

Nu cred e o mare prostie

| Zoexyw1234 a răspuns:

Sincera sa fiu uneori da