| Eddkajs a întrebat:

Voi credeti gen in ce ne arata pe Youtube cu asteroizi? Cica vine unu mare peste o zi

8 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Vine, de care este fier, aur, ce materiale are, este bun de pescuit, asa ca pregatesteti laseta laughing
In viitor cam asa or sa se intimple, se vor ruga oamenii sa vina asteroizi sai foloseasca.
La un mom dat se vor termina resursele, trebuie luate de altundeva, asa ca il stationezi pe orbita, apoi trimiti gasca de mineri pe el laughing

| Furnicuta000 a răspuns:

Sa vina, asa nu mai trebuie sa merg la munca

| LisaJulie a răspuns:

La ce te referi mai exact la vreo reclama

| popapopica a răspuns (pentru LisaJulie):

Nu. Este o stire. Nu citesti stirile? Te cultivi doar de pe TPU?

| LisaJulie a răspuns (pentru popapopica):

Asa te referi la acel asteroid! În cazul asta nu va distruge Pământul

| popapopica a răspuns:

Asteroidul va trece pe langa Pamant cum trec masinile pe langa casa ta. Nu e primul si nici ultimul. Dar mai dau astia cate o stire din cand in cand ca sa nu ne plictisim.

| MihaitzaItza a răspuns:

Sa vina, il asteptam. Nu prea avem unde fugi.

| AlexDarkAngel a răspuns:

Eu cred ca totul este o simulare, nimeni nu exista cu adevarat, nici acei asteroizi
Daca existau ne mai loveau
Umanitatea asta nu mai are sanse prea multe la cum decurg lucrurile la momentul acesta