| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeti in chesti gen,, daca nu scrii textul asta de nu stiu cate ori vei fi blestemat si vei muri in nu stiu cati ani?"eu sincer nu cred.

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Chiar crezi in asa ceva? ignora mami acele mesaje si gandeste pozitiv.
O zi bunahappy

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt doar niste prostii, absolut fara nici o baza reala, asa ca nu sunt credibile si nu cred.

| Fatamuntilor a răspuns:

De cate ori am primit eu asfel de mesaje, trebuia sa mor de multlaughing
Raul ni-l atragem deseori singuri prin asfel de mesaje!
Ignora si nu te gandi la asa ceva!

| LoveSleep a răspuns:

Mie mi s-a întâmplat. Mor de fiecare dată când îmi bat joc de unul d'ăla.
... de râs.

| RainmakerX a răspuns:

Am citit zeci de astfel de texte si... uite-ma smug

| sublime89 a răspuns:

Bine faci ca nu crezi.

| AirănMeidăn a răspuns:

eu cred
daca nu crezi in 10 minute vei primi o veste foarte proasta

| SergiuBoss11 a răspuns:

Eu cred...m-a blestemat cineva ca voi muri in cel mult 100 de ani si tind sa cred ca are dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

culmea, nici eu.

| CristinaSNC a răspuns:

Sunt o prostie alea cu "moartea". Mie imi e mai frica de alea cu ghinionul in dragoste rolling on the floor)