| octa2021 a întrebat:

Voi credeti in compatibilitate zodiacala?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Deloc.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

"Cred" e mult spus.
O iau ca pe o superstitie, de amuzament.

| oglindasultanului a răspuns:

Nu am gasit "zodia aia" ca sa ma pot da cu parerea.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu, mi se pare o prostie.

| Latinmoon a răspuns:

Eu cred foarte putin, fiecare om are personalitatea lui, asta iau de baza de fiecare data.

| 1997onur a răspuns:

Am crezut în tot cu adevărat numai să fie bine chiar și în omul fals am crezut cu adevărat chiar și în omul care ma vândut am crezut cu adevărat chiar și în stele am crezut și în luna am crezut am crezut și în omul care se uita în ochi mei și ma mintea știind ca ma minte eu am continuat să-l ascult și sama uit în ochi lui fără să-l fac sa se simtă într-un fel am crezut in tot ce se putea și nu se poate cu adevărat numai sa fie bine sa nu fie rănit nimeni sa nu sufere nimeni niciodată sa nu fie nimeni dezamăgit niciodată sa nu fie supărată nimeni niciodată și voi continua să cred în continuare orice ar fi chiar și acolo unde speranța nu va exista eu voi exista si voi crede în continuare cu adevărat orice ar fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.