| JamilaGizeh a întrebat:

Voi credeti in emisiunile astea gen "ochii din umbra" "iubire interzisa "," pe banii parintilor"?

13 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

Facatura!

| wforweirdo a răspuns:

Bag mâna în foc că sunt regizate. Chiar zielele astea am dat peste o emisiune din asta la tv, m-am uitat câteva minute. Îmi venea să arunc televizorul pe geam. Am observat de mii de ori, cum le vine lor să râdă, când fac crize pe acolo. Se vede clar că se prefac. Şi trebuie să fii bătut în cap să-ţi placă aşa ceva.

| ZigZagMTFK a răspuns:

Triplu "laughing"= rolling on the floor. As laughing crede laughing ca laughing sunt laughing niste laughing emisiuni laughing regizate laughing iti laughing dai laughing seama laughing. laughing Cica laughing lor laughing toate laughing episoadele laughing le laughing ies laughing perfect laughing. laughing rolling on the floor

| ZigZagMTFK a răspuns:

Iti laughing place laughing cum laughing se laughing misca laughing toate laughing "chipurile"laughing alea laughing care laughingrad laughing? laughing rolling on the floor

| ZigZagMTFK a răspuns:

Omorati toti regizorii laughing de la serialele astea pana cand unu nu depune oua rolling on the floor rolling on the floor

| ZigZagMTFK a răspuns:

Smechera intrebarea m-a facut sa rad laughing chiar asa emisiunile alea?! Am dat si o nota intrebarii secret [nu zi la nimeni ca e 10] laughing

| JamilaGizeh explică (pentru ZigZagMTFK):

laughing :*

| ZigZagMTFK a răspuns (pentru JamilaGizeh):

************************** Uite ca iti dau eu mai multe stelute de agatat pe frigiter eu sunt mai generos nu ca tine imi dai doar o stea crying lumea din ziua de azi straight face

| JamilaGizeh explică (pentru ZigZagMTFK):

Mersi laughing ***************************

| ZigZagMTFK a răspuns (pentru JamilaGizeh):

Nu mai arata stelutele alea nu e frumos sa injuri! laughing))

| JamilaGizeh explică (pentru ZigZagMTFK):

kiss nu injurrr **** laughing laughing

| izabelalessia a răspuns:

NU.Toate sunt regizate.dar un sambure de adevar tot exista acolo, normal doar sunt intamplari adevarate.cat la % asta nu stiu sa-ti spun.happy