| Rubi91 a întrebat:

Voi credeti in horoscop? In compatibilitate? Cunoasteti vreun cuplu rac-sagetator? Daca da, cum se inteleg?

3 răspunsuri:
| DeDii a răspuns:

Nu cred in chestii din astea

| Parker a răspuns:

Horoscopul este extrem de divers... poate fi, poate nu fi...
Nu s-a descoperit inca formula magica de dragoste sau combinatia perfecta intre zodii.
Eu cred ca daca voi doi va iubiti, puteti muta stelele din loc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu cred în horoscop.Compatibilitatea între zodii nu are nicio relevanţă. Este imposibil ca toţi racii şi săgetătorii să se înţeleagă de minune.Fiecare e diferit.
O seară frumoasă!happy