| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeti in magie? adica in lucruri paranormale sau asa ceva! pe mine nu prea ma intereseaza numai ca am gasit un site http://www.paranormal.ro/ si mi s-a parut cam interesant, dar oricum nu stiu inca ce sa cred! deci as vrea si parerile voastre! aaa si voua vi sau intamplat lucruri paranormale?

4 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Nu numai ca mi-s-a intamplat lucruri paranormale, dar am si puterea aia "puternic intuitiv, sau ceva de genu.Acest lucru afirma ca am intodeauna dreptate, trebuie doar sa privesti lucrurile putin din perspectiva mea, ca sa iti dai seama tongue.Nu acum serios sa nu zici ca glumesctongue chiar cred si nu e de gluma cu asta.Este vorba de energiile oamenilor, iar uni oameni se nasc cu abilitatea de a simti energiile oamenilorwinking... ceva in genu "Hei ce te uiti asa la minelaughing omul ala sigur iti simte energia si nu este multumit de ea.

mira
| mira a răspuns:

Paranormalul nu trebuie contestat desi nu poate fi explicat stiintific.Magia, in schimb, este o sarlatanie.

| isa_1142 a răspuns:

Da Chear Cred In Fantome, Demoni Etc.:-s.Si Pana Acum Nu Cred Ca Mi Sa Intamplat Ceva Paranormal Da Nici Nu As Vrea.
Peace!

| AHaUnTiNg a răspuns:

In magie nu stiu ce sa zic totusi magia estethinking prcatic o invocatie a demonilor! in schimb in spirite dah! cred ma rog nu vreau sa ti se para ca aiurez dar treaiesc cu unul in casa pentru mine totul e obisnuit e foarte stresant de asemenea mereu da cu lucruripe jos si vb foarte foarte serios sa nu crezi ca glumesc! dar nu stiu e bland cred ca e unul bun
1tocmai deeaia nu il fac sa plece deci chiar vb foarte foarte serios