| RAY a întrebat:

Voi credeti o persoana cu care vorbiti online necunoascuta ca spune adevarul?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde de persoana şi subiectul discuţiei.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, normal ca nu.
De exemplu eu cunosc un om ( barbat 45 de anii ) care se dadea pe internet drept o femeie respectabila de 30 de anii si pacalea oamenii sa ii incarce telefonul si astea in schimbu unor poze cu ea dezbracat.
( Binenteles acele poze le lua de pe internet)
Nu trebuie sa ai incredere in nimeni de pe internet.
Pa, numai bine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... astfel de cazuri sunt foarte rare...

| JeffRider93 a răspuns:

Unele mint, altele spun adevarul.Sunt tot felul de persoane pe net.

| RAY explică (pentru JeffRider93):

Dar de unde sti daca spune adevarul?

| JeffRider93 a răspuns (pentru RAY):

Asta e faza.Nu stii.Pe net, nu stii care minte si care spune adevarul.Again,sunt tot felul de oameni.De exemplu, relatiile astea pe net.El/ea iti spune ca te iubeste si chestii, cand in realitate e intr-o relatie "aprinsa" fara ca tu sa-ti dai seama.Deci,pe net sa n-ai incredere in nimeni.

| RAY explică (pentru JeffRider93):

Sti cei cel mai aiurea eu nu pot spune jef ma minti pentru ca nu pot dovedi asta nici nu pot dovedi ca nu ma minti, nu am dovezi trebuie sa am credinta oarba, logic cum trebuie procedat?

| JeffRider93 a răspuns:

In niciul fel.Ma rog, asta e parerea mea.Da-i dreptate ca sa se simta bine si daca nu vrei sa va certati si sa se ajunga la alte chestii.Plus,again.Nu poti sa ai incredere in nimeni.

| claudiacerasela78 a răspuns:

Depinde de cat timp o cunosti, de caracterul ei etc. nu cred ca exista om care nu a mintit cel putin o data in viata.

| shaka a răspuns:

Nu dar sunt persoane care spun adevarul dar mai rar...