| Bogdan_9682 a întrebat:

Voi cum ati descoperit acest site?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei bogdan!

Pai aveam eu o nelamurire cu o chestie p hi5, si atunci cea m buna prietena a mea a pus intrebarea p TPU. apoi mi.am facut si eu cont :X

Sper sa iti placa site. ul asa de mult cum iti plac raspunsurile melelaughing

spun asta pentru ca am primit funda la toate raspunsurile pe care ti le.am dat :X

pupici:*!

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Am intrat si eu pe un site ceva, si am vazut reclama intr-un colt cu TPU.
Am dat click si am vazut ce e.
A inceput sa-mi placa si mi-am facut cont.
Inainte mai raspundeam cu anonim.
Acuma raspund cu Doar.pentru.voi

Bafta si o seara frumoasahappy

| Ana a răspuns:

Cautam ceva pe google si am dat de tpu.ro

| Skittles19 a răspuns:

Pai am cautat ceva pe net si am vazut o intrebare pe TPU. Si m-am hotarat sa-mi fac si eu cont. Tu cum ai descoperit site-ul?