| Camelia_4811 a întrebat:

Voi cum ati reusit sa slabiti avand in vedere programul de scoala?

3 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Saluthappy

Pai eu am facut aproape in fiecare zi cate o ora de sport, tin cont de cele 3 mese:mic dejun, pranz si cina.(nu am mancat dupa ora 6), un fruct intre mese, fara mancaruri grase(cele cu mult ulei mai ales) putina paine:d

Cam atathee hee Si intr-o luna am slabit vreo 3-4 kg.

Bye:*

| RamyF a răspuns:

Mananci salata, mere si iaurtbig grin si intr-o luna te faci gazela:Xpoti manca dimineata salata(diversa, de rosii, castraveti, salata verde, etc), la pranz iti poti lua la tine 2-3 mere si la cina un pahar de iaurt cu o felie de paine neagrawinking. daca vrei dimineata pe langa salata poti baga si sunca presata sau un ou pe saptamana, sau carne pe gratar.ATENTIE:carnea nu trebuie facuta in ulei..., paina nu se mananca mai tarziu de ora 5 seara si bineinteles, fara dulciuri si zaharwinking, de preferat apa plat nu minerala pentru ca iti ataca stomaculhappy Succes

| RamyF a răspuns:

Apa plata*scuzebig grin