| Doarunaltutilizator a întrebat:

Voi cum credeti ca vor fi adolescentii in anul, sa zicem... 2040?
Ce fel de mentalitati cred ca vor avea? Credeti ca o sa le fie frica sa si iasa din casa doar ca sa duca gunoiul sau o sa fie tot ca si cei din prezent? Sunt constient ca nimeni de aici nu poate da un raspuns concret la o astfel de intrebare dar vreau sa aud niste pareri...cum or fi

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

La cum vad, presupun ca numarul exemplarelor ca mult "iubitul" xmentacion se va inmulti pana atunci, prostitutia va fi legala si se va practica intens, crestinii vor crea atentate contra persoanelor "sataniste"/"atee", al Treilea Razboi Mondial se va fi dat, Romania tot in aceeasi stare se va gasi (cu mai multi plozi si psd in frunte), inclazirea globala va fi ceva si de atunci rasa omeneasca va mai avea doar 1 miliard de ani de supravietuit pe aceasta planeta deocamdata "locuibila" pana ce Soarele nu ramane fara hidrogen si se transforma peste 2, 5 miliarde de ani intr-o giganta rosie.

| Doarunaltutilizator explică (pentru LPCTSTR):

Nu l-am ascultat pe XTententacion sau cum l-a chemat deci nu pot sa ma dau cu parere cu privire la ce fel de om dar presupun ca nu a fost departe de Lil Pump.
In fine lucrurile astea pe care le-ai spus probabil multi oameni le gandesc in prezent, al treilea razboi mondial e de asteptat sa se petreaca in cativa ani.

| Ewelyne a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Nu e nici aproape de Lil Pump, eu n-aş putea să-i compar. În 2040 o să fie mai rău decât acum, cel mai probabil.

| deadhoe a răspuns:

Vor fi oarecum altfel kiss

| Mdiana99 a răspuns:

În 2040 gunoiul se va duce singur laughing)