| BigLike a întrebat:

Voi cum procedati cand intalniti o fata draguta cu care nu va cunoasteti? Cat mai detaliat please. mersi

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Personal, trec pe lângă, fără să o bag in seamă... Aşa că nu te lua după metodele de (dez)agăţat ale altora. Fii spontan şi vezi ce-o ieşi.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ii dau cu buna si ma bag in vorba cu ea sa vedem ce iese.

| gi4284 a răspuns:

Sfat..Nu te da interesant..Fii cât mai random așa cum a precizat și? Fii detașat când începi o conversație cu o tipa, da ai vorbele la tine în caz de da semne vitale și e inteligenta. susține conversația. Și nu baga vrajeala(magie) d-aia ieftina...cangrenezi totul. bafta