| FataȘarpe a întrebat:

Voi cum si la ce varsta vreti sa muriti?

Răspuns Câştigător
| AdrianVoicu a răspuns:

La mcdonald's cu un cartof in mana, la urmatoarea masa

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

60, noaptea cand dorm sau intr-un accident rutier tip atac cerebral sau de inima. Oricum habar n-am cum voi muri

| RAY a răspuns:

Ce importanta ce vrem noi? de ce afirmatia ta e o afirmatie cum ca am vrea sa traim?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Habar nu am.
la orice varsta.
Ti am spus cum as vrea sa se intample. Si as adauga undeva pe un pod. Seara. Sa fie stele. Si sa ma sting uitandu-ma la ele happy

| Fatamuntilor a răspuns:

Sunt niste aplicatii dragute pe Facebook.
Am aflat ca voi muri la 118 ani....cred ca de batranete!rolling on the floor

| Mădă0611 a răspuns:

Pe la 30 laughing, fara chinuri, nu stiu cum, dar cu catelusa mea in brate, otravita, nu din rautate, ci pentru ca nu vreau s-o las nimanui, nimeni n-ar griji-o atat, si nu vreau sa imbatraneasca.

| R0R0 a răspuns:

Hm...
Nu mi-am pus problema asta.

| gemeni6226 a răspuns:

Vreau sa mor adormind intr-un fotoliu intr-o dupa masa insorita de vara intr-o livada sau intr-o gradina, la 89 de ani.

| LePotato a răspuns:

La 12 ani, mâncând jeleuri.

| Staind a răspuns:

60-65. Sper sa se lagilzeze eutanasia pana atunci.
As vrea sa mor in timp ce fac sex, sau dupa. Sau in somn. Sau in timp ce ascult melodia preferata, de infarct.
Sa fie repede, fara preludiu. N-am chef sa ma chinui.

| syd2 a răspuns (pentru Staind):

"preludiu ' =))) de care? de asta? https://www.youtube.com/watch?v=ef-4Bv5Ng0w

| Staind a răspuns (pentru syd2):

Am simtit ca mor

| syd a răspuns:

Niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aș vrea să mor înainte să ajung un bătrân senil care nu mai poate să se întrețină singur.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

A, ai întrebat și cum?
făcând wingsuiting, bungee jumping, parașutism sau orice alt sport extrem.

| 6684464 a răspuns:

Dupa ce o sa-i spun fiului/fiicei cu sinceritate ca sunt mandru de el/ea.
Cum o vrea Domnul.

| Morrígu a răspuns:

55.
De râs.

| chilledzebra a răspuns:

Pe la vreo 20, ca la ce simt al directiei am, o sa intru un primul stalp cu masina. Bine, asta se va intampla cand voi da examenul de sofat! Ma rog inca de pe acum ca instructorul sa scape cu rani usoare! Mdeah...

| FataȘarpe explică (pentru chilledzebra):

laughing Eu stiu sa conduc. Hai ca o sa te descurci! Gandeste pozitiv!

| Coquina2 a răspuns:

Pana in 45-50 de ani.
sa ma duc intr-un ocean, sa inot in larg pana obosesc si sa las marea sa-mi aduca linistea.
asta, sau murind facand un sport extrem.

Răspuns utilizator avertizat
| PaulMacca a răspuns:

De ce sa ne gandim deja la asta? De ce am vrem sa murim?