| SkandallKamataru a întrebat:

Voi de cate ori va tundeți pe saptamana? Eu aveam o perioada in care inebunisem, mergeam la tuns de 2-3 ori pe săptămână.
Mergeam si la solares, imi luam parul de pe corp la cateva zile, zambetu mai alb ca varu, eram barbat sIut laughing
Eu am trait asa o perioada dar acum am lăsat-o mai usor, si ce-i drept e destul de costisitor sa fii barbat așa întreținut, eram o slută de barbat, numai femei, femei femei laughing rolling on the floor rolling on the floor

Da nu-mi pare rau, a venit vara, intram in forma iar laughing

4 răspunsuri:
| EestiSodalane a răspuns:

Ce rost are să te tunzi așa des? Nu iti creste nimic in cateva zile. Eu mă tund o dată la 4-5 luni

| 1onur a răspuns:

O dată pe lună mă tund nu stilist special sau alte chestii gel fixativ placa de par sau cine știe ce mai este în ziua de azi..doar o tunsoarea decentă și atâta tot.