| YepIsSuspended a întrebat:

Voi de ce credeti ca se difuzeaza emisiunea HIPNOZA daca tot e regizata?

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Este o tampenie straight face
M-am uitat si eu la emisiune. E foarte clar ca este regizata. Oamenii aia nici nu stie sa joace teatru.laughingSe observa cu ochiul liber ca e falswinking

| SweetCandy a răspuns:

E o mare prostie k majoritatea emisiunilor de pe postul ala...cam toate sunt regizate...asa ca...straight face

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Ii subscriu criticului. Rating.
De ce se difuzeaza stiri senzationale: a omorat, a violat, a transat? Pentru ca stirile bune nu au acelasi impact. Cu genul asta de stiri tii lumea in priza.

| sorin a răspuns:

Pai nu trebuie sa faca si ei un ban ca se uita prostimea la ei.

| YepIsSuspended explică:

Eu una cred ca este o prostiebig grin.

| kayan a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care se difuza si "tradati din tragoste" si altele de genul... e circ! big grin

| jo a răspuns:

Dar filmele de ce se difuzeaza, ca doar sunt regizate?
Se numeste divertisment. Oamenilor le place sa creada ca e adevarat, se uita, televiziunea castiga bani din numarul de telespectatori.

| BuMeRaNg a răspuns:

Nu stiu... poate po mare parte din populatie se uita la asa ceva si de aceea... poate unii nu cred ca este regizata...eu cred ca tot ce se intampla acolo este un fals...pare prea fals.tongue...

asta e parerea mea...big grin...

pa`pa...

| caramelitamia a răspuns:

Pentru audientza, desi toata lumea stie ca'i regizata, unii rad de parca ar fi cea mai amuzanta chestie de pe lume. rolling eyesstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e regizata... mie mi se par k sunt prea "falsi".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru rating.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost in studio la filmarea emisiunii si va pot garanta ca nu e regizata. Cunosc o fata din cele de acolo. Nici la sfarsitul emisiunii nu scrie ca e regizata ca la celelalte. Asa se intampla cand lumea s-a obisnuit cu regizate precum "tradati in dragoste". Pare regizata pentru ca ce se da la televizor nu e tot din ce era la filmare. App, am gasit site-ul lui Vlad Grigorescu www.vladgrigorescu.com