| anonim_4396 a întrebat:

Voi erati ordonati cand erati adolescenti happy?

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Eram...insa nu acelasi lucru pot spune despre fiica mea. Isi lasa lucrurile pe unde apuca, cand foloseste un obiect din casa niciodata nu il pune la locul lui de unde l-a luat, etc. Si indiferent cat am stat cu gura pe ea, degeaba! Cred ca tine de firea ei, depinde foarte mult si de ea, de caracterul ei interior, nu doar de mine ca mama, sa o educ! Sau...mi-am pus si problema asta : oi fi eu prea exigenta!

8 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Încă sunt adoleşcentă, şi, da, sunt foarte ordonată (fără să mă laud).

| Neimportant a răspuns:

Sincer, îmi plăcea să facă altcineva totul pentru mine...

| PetreConstanta a răspuns:

Nu - dar imi place numele tau

| RфZaημtzα a răspuns:

Eu sunt inca si cteodata sunt, cateodata nu.Este si dupa dispozitia mea.

| Nyghtshadow a răspuns:

In niciun caz laughing Desi multi profi ma priveau ca pe o persoana ordonata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@PetreConstanta, multumesc laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@mihaela31 : Draga mea oricat ai sta cu gura pe ea crede'ma ca nu rezolvi nimic. Parintii mei imi spun de 3 ani sa umblu cu papuci. Intr'o zi i'am lipit cu scoci ca sa nu mai uit de ei, da tine de vointa interioara daca vrei sa te schimbi sau nu. Si eu fac la fel cum ai descriso pe fata ta laughing. Cu exceptia machiajelor, cartilor sau revistelor. Astea sunt sfante!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea am fost niciodată ordonată şi nici acum nu sunt. Asta pentru că sunt mai cu capul în nori şi trec de la un lucru la altul. Noroc cu mama, care mă bate la cap şi-mi aduce aminte să fac ce trebuielaughing.