| anonim_4396 a întrebat:

Voi fumati/ati fumat? Ati fost vreodata dependenti?

10 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu am fumat niciodată și nici nu vreau să încerc.

| Sofer a răspuns:

Nu am fumat.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu am fumat niciodată. Am fost tentată dar mirosul fumului de țigară nu îl suport așa ca m-am potolit happy. Au fumat prietenii mei și pentru mine laughing.

| ShaOfHatred a răspuns:

Fumez și nu. Eu am zile la rând în care nu fumez și nopți în care sparg 3 pachete.
Mă rog... Dacă ne refeream la țigări. Dacă la altceva, răspunsul e da, fumez și nu, nu dai în așa ceva. Dacă totul e cu limită, nu ți se întâmplă nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu fumez

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu, nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce anume?
Oricum, da, am fumat.Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ţigări normale? Nu.

| Bellegar a răspuns:

Da, fumez, si da, fumez, si nu, nu sunt dependent, doar imi place sa fumez, si atata timp cat imi permit si sunt pe banii mei, de ce nu? laughing