| Florentina9210 a întrebat:

Voi la ce alimente sunteti alergici?

Eu la : alune, galbenus de ou si smantana.

39 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Aha, mersi.
Si mai mult ca sigur ma duc la banca peste ei. Nu scapa ei asa usor de mine laughing

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Vin si eu! Intram peste ei. ''mama lor'' rolling on the floor

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Asa asa laughing Daca mai e cineva cu mine sunt mai increzator xD

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Vezi! Pai se putea sa te las eu pe tine, mai Bogdane? laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Pai nu stiu, se putea? laughing

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Nu! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Surprinzător, la niciun aliment.

Aș părea ciudată dacă aș spune că-s alergică la șervețele parfumate?

| gemeni6226 a răspuns:

Nu sunt alergica daca maninc moderat, dar cum maninc mai mult din nuci, alune sau ceva uleios imediat devin alergica, nu suporta ficatul.

| zaratu a răspuns:

Ciuperci cateodata atat