| anonim_4396 a întrebat:

Voi la ce va ganditi cand nu dormiti noaptea?

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

La orice, practic este ca și ziua big grin. Tu la ce te gândești la 4 jumate dimineața?

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Ma intreb daca ma pot considera o persoana matinala pentru ca nu am dormit deloc ca sa fiu treaza la 5 dimineata. laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă te vei culca pe la 10 seara, te poți considera o persoană matinală.

| gemeni6226 a răspuns:

Cand e cald la nimic doar sufar, cand nu e cald imi vin in minte intimplarile de peste zi.

| Anonima163333 a răspuns:

La ce am facut peste zi, eventual la ce voi face maine.winking

| Nimeni10 a răspuns:

La lucruri imposibil de realizat :d