| anonim_4396 a întrebat:

Voi la ce vă gândiți noaptea, înainte de culcare? happy

22 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

La de toate fara shaorma.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asta cand ma gandesc... ca de multe ori uit si nici nu stiu la ce ma gandesc.

Dar atunci cand o fac, incerc sa fac un sumar asupra a ceea ce as vrea sa fac in continuare, ce am facut in ziua respectiva, cand mi-am pierdut controlul sau cand au fost momente in care nu mi-a placut cum am reactionat, imi cer scuze la univers si respectiv lui Dumnezeu pentru acele momente, si ma rog in continuare sa fiu fericit ^_^

| Mosotti a răspuns:

Ma gandesc inainte de culcare cum era sa fiu in locul lui Kim Jong Un si sa conduc o tara intreaga, haha.

| Celcestietot a răspuns:

La multe.

| SilentRain a răspuns:

Încerc să nu o fac, ăla e momentul când mintea mea ține morțiș să îmi aminteasca tot ce a fost mai râu
Iau ceva de somn și dorm lemn și dacă nu fac asta rămân trează până dimineața

| Sofer a răspuns:

Ca s-a mai dus o zi și vine alta zi care se repeta.

| mentholinks a răspuns:

Fantezii.

| CodrutElian1990 a răspuns:

La vecina de la etajul 1.

| anonim_4396 explică (pentru CodrutElian1990):

Serios? si eu ma gandeam la tine. Hai la mine la apartament sa îți reproducem visele.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa le reproducem sau sa le aducem in realitate?

| gemeni6226 a răspuns:

Depinde de ultimele impresii din ziua respectiva daca m-am uitat la un film captivant creierul meu dezbate filmul, daca la servici a fost ceva mai neobisnuit creierul meu dezbate subiectul respectiv daca nici una nici alta atunci creierul meu dezbate ca e foarte rau singura.

| Nirvanaaa a răspuns:

La ce trebuie sa fac a doua zi laughing și brusc dispare somnul.

| Apokales a răspuns:

De obicei mintea zboara la ce ar trebui sa fac a doua zi. Dar nu-i o regula, nu pot controla fluxul gandirii. Si nici nu am vreo restrictie, sa ma gandesc la un anumit lucru intr-un anumit moment. Ma bag in pat si restul decurge de la sine.

| NotNamed a răspuns:

La fantezii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La persoane.

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Printre acele persoane ma aflu și eu?

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Nu ma gandesc la lucruri/persoane placute.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La ziua care vine.

| IamJoKeR a răspuns:

La tine, Crissi99

| Alex08062018 a răspuns:

În general nu mă gândesc la ceva anume...

| Marcus99 a răspuns:

La ce ma face fericit

| Andrei226035 a răspuns:

La ceva ce ma face fericit