Întrebare recomandată | ArkanHell a întrebat:

Voi mai traiti? sau doar supravietuiti?

Răspuns Câştigător
| benny a răspuns:

Traiesc ca sa muncesc si sa castig bani ca sa supravietuiesc laughing

17 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu traiesc.tu?

| Holocaust a răspuns:

Supravietuiesc.E asa de smecher incat n-ai tu habar...

| Dariusuu a răspuns:

Umpic din ambele.

| KristalPop a răspuns:

Se vede că tu trăieşti doar trupeşte ca să pui întrebări stupide pe aici.
Eu experimentez "Arta de a trăi".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trăiesc.

| kitty00 a răspuns:

Nu mai traiesc, acum scrie clona mea.straight face

| Maya2014 a răspuns:

Eu nu mai traiesc de mult, doar incerc sa supravietuiesc, dar sincer, nu stiu cat o sa mai pot...

| Cat a răspuns:

Traiesti fiecare moment frumos, supravietuiesti fiecarei provocari.

| Cat a răspuns:

Traiesc momentele frumoase, le supravietuiesc celor dificile.

Răspuns utilizator avertizat
| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Unii pe aici nu inteleg intrebarea laughing

| sweetheart16 a răspuns:

I just survive. But it is ok. You should try it. For example, if I won't get the knot, I will survive, believe me. But other people, in this situation, would die. But yes, I live sometime too. When I have the possibility and time.
So, I can't say anything else, except. I hope you know English!

| XxXxloveyouXxXx a răspuns:

...doar vsupravietuiesc...

| BBGD a răspuns:

Eu incerc sa supravetiesc laughing))

| Lavinium_Bobby_1984 a răspuns:

De cind ai inceput sa supravietuesti?

| qxAlbastru a răspuns:

Supravietuiesc cu greu =]]]
Teze, scoala idioata...profi.I don't want to see gen scary movie =]]]
Si fara animeuri ca pedespe.[parinti fara idei =]]]
Supravietuiesc ca in cusca =]]...I don't want to see