| Furnicuta000 a întrebat:

Voi participati la concursul ala de la Penny? Ce premii ati castigat? Pentru cine nu stie: in aplicatia Penny poti sa invarti o minge, ai 2 rotiri pe zi si poti castiga un premiu. Practic poti sa castigi orice premiu din magazin dar eu castig numai doze de bere laughing nici nu imi place berea dar tot le iau pentru ca am Penny in drumul meu. Voi mai castigati si altceva?

2 răspunsuri:
| Lupică27 a răspuns:

Am lucrat si eu la un magazin si erau din astia ca tine care nu avea munca si viata personala si stateau pe capu meu toata ziua cu premii si tampenii.

| Furnicuta000 explică (pentru Lupică27):

Te oftici ca astia care iau premiile din aplicatie au job mai bun decat tine. Ramai la magazin atunci laughing