| RAY a întrebat:

Voi purtati trening ca imbracaminte zilnica? ce parere aveti este treningul potrivit sa mergi pe strada?

http://clubuldomnilor.ro/treningul-o-aparitie-de-prost-g ust/

14 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Eu il port doar la sala.

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Ca imbracaminte zilnica nu?

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Da. E mai comod pentru exercitiile fizice. Si cateodata si pe strada, depinde de dispozitie si de ce chef am. De exemplu daca nu am chef sa ma imbrac cine stie cum, imi arunc un trening pe mine si ies la alergat.

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Tu porti fuste?

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Da. Imi plac cele in carouri si cele cu volanase.

Răspuns utilizator avertizat
| alexmina12 a răspuns:

Eu port zilnic, adica in casa.Pe strada eu zic ca e in regula si daca iti place e bine, dar mai bine iti iei niste blugi ceva mai largi(sport), daca nu alergi sau ceva. Sper ca te-am ajutat!

| RAY explică (pentru alexmina12):

Sincer si eu faceam tot la fel ca tine, treningul nu-i pentru iesit in oras asta e adevarul de aia se numeste pentru sport