| digitalchocolate a întrebat:

Voi raspundeti la intrebari ca sa ajutati oamenii cu adevarat sau doar pentru fundite?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Majoritatea persoanelor care răspund scurt şi aiurea scriu la sfârşit : " funda?:d"
Dar sunt şi persoane care răspund dezinteresat pentru că nu ăsta e scopul comunităţii TPU, la fel cum nici în activităţile de voluntariat nu primeşti satisfacţie materială.
Vacanţă plăcută!

11 răspunsuri:
| LeMad a răspuns:

Eu raspund pentru esharfe; dar poate ca din mai multe funda pot face o amarata de esharfa!
u d ece raspunzi?!

| harciog a răspuns:

Fundita,e clar.

| SuperMagicSmile a răspuns:

Recunosc
(~''Apleaca capul cu rusine"~)

| xDoll a răspuns:

Euu raspund pentru. a-i ajuta dar sincera sa fiu cand vad o fundita,acolo, ma bucurwinking
dar, asa cum zice @Yume, multi scriu la sf, raspunsuli ''funda?' puppy dog eyes''
=> e ca si cum ar cersi fundita aia
mie nu imi place asaoh go on
daca o primesc sunt in al 9 lea cer
daca nu... poate am noroc data viitoarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De plictiseala...

| deea89 a răspuns:

Sa ajut oamenii pentru ca daca am multe funda nu am nimic de castigat!

| CHICA_2278 a răspuns:

Buna, acum nu de mult mi-am facut cont aici, eu chiar pentru ai ajuta, nici nu stiam ce sunt funditele, azi am aflat happy

| never2say4never a răspuns:

Nu prea ma intereseaza funditele ale ca doar nu sunt intr-o competitie cu cineva. Intru pe tpu.ro ma uit sa vad ce mai face lumea ma mai uit la intrebari daca stiu raspund daca nu asta e.

| lilianac_1986 a răspuns:

Sunt nou-venita pe TPU, si sincer am vrut sa ma alatur acetei comunitati pentru a-i ajuta pe ceilalti atat cat pot, in limita cunostintelor. Cred ca mai mare satisfactie iti aduce gandul ca poate ai reusit sa faci un bine cuiva, decat o fundita.

| AG a răspuns:

Bai frate? ce puii mei sa fac cu ele? Adica eu raspund ori pentru ca e un subiect pe care il stiu cu adevarat, ori pentru ca imi place subiectul, ori pur si simplu sa ajut un om. Toata panarama asta cu fundele e idioata dupa mine, pentru ca oricum nu faci nimic cu ele.

| Dean1996 a răspuns:

Eu daca vad o intrebare la care stiu raspunsul,sau ceva legat de opinie, mi-o exprim, nu stiu imi place sa vad printre randuri acolo si ceva spus de mine.Bine ca daca iei o funda nu primesti si bani, ca la criza din ziua de azi, ar fi fatal!laughing