| YahOOzOOp a întrebat:

Voi sunteți de acord cu cine a câștigat Românii Au Talent, Adrian Țuțu? Eu sunt dezamăgită, aici nu e săracii au talent, este Românii au talent.Cosmin și Narcis au fost minunati! Ei meritau cu adevărat!
Clasamentul dupa mine este:
1.Narcis Iustin Ianau
2.ADRIAN TUTU
3.Cosmin Agache(Asa il cheama nu?laughing)

Al tau care e?

Funda!

5 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Proasta alegere, inca o data se demonstreaza ca romanii nu stiu sa aprecieze cu adevarat valoarea artistica si voteaza pe alte criterii. Urmatoarea editie sa poarte denumirea de " Si saracii au ceva talent" ca oricum nu se voteaza talentul in sine.

| Lylia a răspuns:

Are talent si Adrian Tutu, dar se pare ca oamenii au votat situatia lui materiala. Chiar mi-a parut rau ca fetita aceea cu voce de soprana (nu mai stiu cum o cheama) nu a intrat. Erau multi al caror talent a fost eclipsat. Dar oricum au castigat o sansa de a merge mai departe. Clasamentul meu:
1. Narcis Iustin Ianau
2. Rebeca Neacsu
3. Dinu Valentin
Mie asa mi se pare corect din punct de vedere al talentelor.

| andreeaemmma a răspuns:

Al meu...
1 Narcis Iustin.
2Cosmin Agache
3.Rebeca
Am fost foarte dezamagita...
Nici nu am cuvinte.
Au fost unii mult mai talentati decat el...
Adica iti dai seama
NARCIS -cu voce de opera...
-Baiat cu voce de opera!
A cantat foarte frumos si evolutia lui s-a vazut.
Un talent ca a lui Adrian se cam gaeste pepiata...Dar Iustin face parte dintre puntinii oameni care au astfel de talente.
Elar putea sa ilajunga pe Vitat marele "solist" care canta peste 5 osctave.Ar putea sa faca, ca Roamnia sa aiba un talent cu care sa se mandreasca...
Pai cred ca daca ar vedea americanii, britanicii sau altii ar face pe ei de ras...

| R0000zyyyyy a răspuns:

1.Narcis Iustin Ianau
2.Valentin Dinu
3.Cosmin Agache
Iar pe mentiune i-as pune pe:
4.Rebeca
5.Trupa Ballance
6.Cristina&Alina

| oana2002 a răspuns:

1.adrian tutu 2.narcis 3.valentin